ФК „Тимок 1919.“ у недељу гостује екипи ФК „Раднички“ Пирот

Пред последње, 15. коло јесењег дела Српске лиге „Исток“, фудбалери Тимока 1919 из Зајечара у недељу од 13 часова гостоваће у Пироту екипи Радничког. Зајечарци у овај меч улазе у одличној форми, после три везане победе тим се удаљио од зачеља табеле и путује у Пирот пун самопоуздања.
Екипа Радничког, противник Тимока, до десетог кола водила је борбу за прво место, али је у последња четири меча освојила само један бод. То, међутим, не умањује значај сусрета за Тимок, који жели да настави позитиван низ и што боље заврши јесењи део првенства.





